Przepis na woda mrożona właściwości

nasiona chia + woda + cytryna

nasiona chia + woda + cytryna

Dzięki swojej właściwości absorpcji płynów, odpowiednio wcześniej. 1 łyżka nasion chia woda (teraz w ofercie po 0,74 zł za 1,5 litra Polaris TUTAJ lub gdy kupisz 6-cio pak wody 1,5 l Kropla Beskidu za 9,99 zł drugi 6-cio pak za 5 zł TUTAJ). 1 łyżka nasion chia woda (teraz w ofercie po 0,74 zł za 1,5 litra Polaris TUTAJ lub gdy kupisz 6-cio pak wody 1,5 l Kropla Beskidu za 9,99 zł drugi 6-cio pak za 5 zł TUTAJ)
2 0
jarmuż + szpinak + awokado + woda kokosowa + mięta + ogórek

jarmuż + szpinak + awokado + woda kokosowa + mięta + ogórek

niesamowita lista właściwości i zalety wody kokosowej. Woda kokosowa zawiera mnóstwo cennych. zapobiega miażdżycywspomaga trawieniewspomaga odchudzaniewspiera rozwój przyjaznych bakterii w jelitachzmniejsza ryzyko chorób sercazmniejsza puchnięcie rąk i stópzawiera silne przeciwutleniaczezapobiega tworzeniu się skrzepów w krwizapewnia dostęp minerałów (elektrolitów)zabezpiecza przed zachorowaniem na rakawzmacnia skórę i poprawia jej elastycznośćwzmacnia odporność organizmuwspomaga równowagę poziomu cukru we krwi u diabetykówwspiera funkcjonowanie nerek i rozpuszcza kamienie nerkoweredukuje zmarszczki redukuje przebarwienia i plamy na skórzeposiada właściwości przeciwdziałania starzeniupoprawia krążenie krwipomaga w zaparciachobniża wysokie ciśnienie krwiobniża poziom cholesterol
2 0
Filet z ryby panierowany

Filet z ryby panierowany

 W wodach północnego Pacyfiku pływają ogromne ilości tej ryby. Jeśli ryba była mrożona dokładnie odciskam ją z wodyskrapiam rybę sokiem cytryny i rozcieram na całej powierzchnizwykle obkładam płaty ryby plastrami cebuli (ale w tym przypadku odstąpiłam od tego)
158 0