Przepis na thermomix varoma przepisy

15 Zapisać
Zupa krem z ciecierzycy

Zupa krem z ciecierzycy

Zobacz podobne przepisy do Zupa krem z ciecierzycy. Selera i pietruszkę umieszczamy w naczyniu Thermomix i rozdrabniamy – czas 5 s/obr. Dolewamy oliwy i dusimy w naczyniu Thermomix czas 2 min/Varoma/poz. Następnie dodajemy pietruszkę i selera i ponownie dusimy czas 2 min/Varoma/poz. 500 g brokułów 1 cebula 30 g masła 1 łyżka kostki zrobionej w Thermomix lub 1 kostka rosołowa 1 …
4 Zapisać
Zupa krem ze szparagów

Zupa krem ze szparagów

Thermomix przepisy. Do naczynia Thermomix dajemy cebulę i miksujemy czas 15s/obr. 5 Dodajemy czosnek, masło klarowane i podduszamy czas 3 min/Varoma/obr. Następnie dodajemy pokrojone w 1 centymetrowe kawałki szparagów i ponownie podduszamy czas 3 min/Varoma/obr. Nazwa przepisuZupa krem ze szparagówThermomix przepisy 2015-06-01 no rating Based on 0 Review(s)
4 Zapisać
Ryż z jabłkami

Ryż z jabłkami

Varoma/obr. Zobacz podobne przepisy do Ryż z jabłkami. Założyć motylek, wsypać ryż, mleko, wanilię (rozkrawamy na pół i wydrążamy waniliowe kuleczki), nastawiamy Thermomix czas 30 min/temp. Teraz przygotowujemy jabłka – obrane i pozbawione gniazd nasiennych jabłka i cukier umieszczamy w Thermomix i miksujemy czas 30 s/obr
3 Zapisać
Zupa z czerwonej soczewicy

Zupa z czerwonej soczewicy

Thermomix zupa z czerwonej soczewicy. thermo przepisy zupy. Do naczynia Thermomix dać cebulę, marchewkę, pietruszkę i rozdrobnić czas 5s/obr. Dodać masło oraz pora i poddusić czas 4 min/Varoma/obr. Nazwa przepisuZupa z czerwonej soczewicyThermomix przepisy 2015-05-12 no rating Based on 0 Review(s)
2 Zapisać
Cukinia faszerowana kaszą jaglaną, mięsem i suszonymi pomidorami

Cukinia faszerowana kaszą jaglaną, mięsem i suszonymi pomidorami

Thermomix przepisy. W naczyniu Thermomix mielimy mięso. Pokrojoną pierść z indyka umieszczamy w naczyniu Thermomix i miksujemy czas 6s/obr. Miąższ umieszczamy w naczyniu Thermomix i miksujemy czas 5s/obr. Do naczynia Thermomix dajemy pokrojoną na 4 cebulę i kroimy czas 6s/obr. 1/Varoma. 1/Varoma. Nazwa przepisuCukinia faszerowana kaszą jaglaną, mięsem i suszonymi pomidoramiThermomix przepisy 2015-05-14 no rating Based on 0 Review(s)
Więcej przepisów na %s strony