Przepis na piersi magdy gessler

Soczysta pierś z kaczki z aromatycznym sosem z kaczki

Soczysta pierś z kaczki z aromatycznym sosem z kaczki

Ponieważ po ostatnim sezonie Masterchefa, gdzie Michel Moran razem z Magdą Gessler wytknęli jednej z uczestniczek „wielki” błąd, gdy smażyła piersi na zimnej patelni (co w efekcie wywołało niemałą kłótnię z uczestniczką i wielką wrzawę w internecie , bo kładzenie kaczki na zimną patelnię jest bardzo popularne obecnie), postanowiłam wybrać opcję pośrodku (a dokładniej, tą bliżej opcji Gordona) i swoje piersi z kaczki kłaść na lekko nagrzaną patelnię (co oczywiście nie oznacza smażenia na małym ogniu)
31 0
Tarta z pieczonym kurczakiem i pieczarkami

Tarta z pieczonym kurczakiem i pieczarkami

Z obiadu została mi odrobina pieczonego kurczaka z przepisu Magdy Gessler ( 2 skrzydełka i kawałeczek piersi), a że nie lubię w kuchni marnować jedzenia, postanowiłam wyczarować z tego co jest, smaczną przekąskę. kawałek pieczonego kurczaka (u mnie 2 skrzydełka i kawałek piersi). kawałek pieczonego kurczaka (u mnie 2 skrzydełka i kawałek piersi)
11 0
Spaghetti Caprese

Spaghetti Caprese

Ze swojej strony proponuję również do tego dania dodatek w postaci piersi z kurczaka. Będąc jakiś czas temu w Warszawie, postanowiłam z ciekawości kulinarnej odwiedzić restaurację Pani Magdy Gessler
1 0
Spotkanie Blogujących Babeczek - relacja

Spotkanie Blogujących Babeczek - relacja

pyszne sałatki z opiekanymi bagietkami, grillowany schab i piersi z kurczaka. Jedną z największych niespodzianek był prezent od Pani Magdy Gessler - jej zdjęcie osobiście podpisane z krótką, ale jakże miłą dedykacją dla nas
0 0
Kotlety po lwowsku

Kotlety po lwowsku

Mięso z piersi indyka myjemy i mielimy w maszynce. Do zrobienia takich kotletów zachęciłam się po programie Pani Magdy Gessler „ Kuchenne rewolucje”
140 0